تقویت جنسی مردان

تقویت جنسی مردان

اختلال عملکرد جنسی مردان دارای شیوع بالایی می با شدو در آمریکا در مردان ۷۰-۴۰ سال ۵۲% گزارش شده است. این اختلال شامل بی میلی جنسی، اختلال نعوظ، عدم وجود لذت جنسی، عدم وجود ارگاسم (اوج لذت جنسی) و انزال زودرس می باشد. در طب کلاسیک و نیز طب سنتی ایران علل اختلال عملکرد جنسی و درمانهای هر یک بیان شده است. نکته قابل توجه در منابع طب سنتی ایران ، توجه طبیبان ایرانی به امر تغذیه در درمان بیماریهاست. در این بیماری نیز در مورد هر علت توصیه های غذایی آن بیان شده است.

هدف از این مطالعه بیان علل این مشکل و نیز بیان انواع غذاهای توصیه شده در برطرف کردن این مشکل است. برای دستیابی به این هدف، این مطالعه به روش مروری سیستماتیک و با بررسی منا بع معتبر و اصلی طب سنتی ایران و مشخص کردن اشتراکات، اختلافات و افتراقات و سپس تجزیه و تحلیل محتوایی این مطالب انجام گرفت. در این بررسی مشخص شد که ضعف نیروی جنسی مردان از دیدگاه طب سنتی ایران دارای دو علت عمده جسمی و روحی می باشد. علل جسمی خود شامل ده مورد می باشند که عبارتند:

ازکم بودن حجم مایع منی، وجود ضعف مغز، قلب، کبد، معده، کلیه، کم بودن حدت منی و فقدان لذع آن و سکون منی، ترک نزدیکی به مدت طولانی، کم بودن نفخ عروقی، ضعف و یا فلج اعصاب آلت تناسلی. در زیر هر علت نیز علائم و درمانهای غذایی و دارویی هر یک بیان شده است که در این مطالعه به درمانهای غذایی پرداخته شده است

تقویت جنسی مردان

قوت تن:استفاده از غذاهای گرم مثل خرما و زیتون،گوشت با دنبه

ترکیب روغن زیتون ،سیاه دانه و عسل

کاهش صفرا در بدن باعث زود انزالی می شود.

برای درمان باید میزان صفرای بدن را افزایش بدهیم.

شبانگاه از خودرن خوراکی های سرد به شدت پرهیز شود.

در غذاها ازدانه ها استفاده کنید .

بهترین غذا ارده با شیره انگوراست ۵واحد ارده با یک واحد شیره انگور مخلوط کرده  و در هفته ۵ وعده میل کنید. ۱۲۰روز الی ۶ماه رفع  می شود.

                                 (دکتر خیر اندیش)

خولنجان پودر کرده یک قاشق چای خوری با یک لیوان شیر بز مصرف کنید.     

                                        (دکتر ضیایی)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.