گیاه پولکی 50 گرم نمایش بزرگتر

گیاه پولکی 50 گرم

محصول جدید

خواص:

  • ضد التهاب، ضد عفونی، ضد  ضد باکتری ضد باکتری، ضد میکروب،، درمان سینوزیت، درمان آسم ، روماتیسم، سرماخوردگی، عفونت ادراری و سوزش ادرار و عفونت های داخلی زنان، ضد عفونی کردن دستگاه تنفسی ،دستگاه ادراری و دستگاه تناسلی زنان به کار می رود. برای درمان انواع عفونت ها می توانند از دمکرده گیاه پولک استفاده کنید.

جزییات بیشتر

20 قلم

11,500 تومان بدون مالیات.

اطلاعات بیشتر

پولک (پُلک) یا سنبله ارسبارانی با نام انگلیسی Hedge nettle و نام علمی Stachys schtschegleevii، اندام مورد استفاده آن برگ و سرشاخه های تازه، علفی و گیاهی گل دار می باشد. گیاه پولک با وجود انواع فلاونوئیدها و اسانس هایی از جمله آلفا پینن، بتا پی نن، او سیمن، لیمونن و میرسن، دارای خاصیت ضدعفونی کنندگی بسیار بالا دارد. در طب سنتی از برگ ها و سرشاخه های گل دار گیاه پولک به عنوان آنتی بیوتیک استفاده می کنند.

چند نسخه درمانی پولکی :

برای درمان انواع عفونت‌ها می‌توانید از دم کرده گیاه پولک استفاده کنید: یک قاشق از گیاه را داخل قوری چینی دم بکنید و به مدت حداقل ۴ روز، روزی ۲ استکان نوش جان کنید.


به جای خوردن آزیترومایسین که یک آنتی بیوتیک قوی است می‌توانید : آویشن، پولک و پونه را با هم مخلوط کرده و نوش جان کنید.


همین طور می‌توانید از مخلوط آویشن، پولک و پنیرک به جای آموکسی سیلین یا آمیکاسین که آن هم نوعی آنتی بیوتیک است استفاده کنیم.


برای درمان عفونت‌های ادراری و ترشحات زرد دوران بارداری می‌توانید هر ۸ ساعت یک استکان عرق پولک بخورید.

طرز تهیه جوشانده گیاه پولکیدرمان کیست تخم دان برای درمان کیست تخمدان:

تقریبا به اندازه دو قاشق غذاخوری پر از گیاه پولکی را تمیز کرده و بشوئید. سه لیوان آب جوشیده را در ظرفی ریخته و گیاه پولک را هم داخل آب بریزید. ظرف محتوی مخلوط آب جوش و گیاه پولکی را روی شعله ملایم گاز یا بالای سماور قرار دهید. صبر کنید مخلوط آنقدر روی شعله گاز یا بالای سماور قرار داشته باشد تا تقریبا دو سوم آب آن تبخیر شده و فقط یک سوم (یعنی یک لیوان) از آب آن باقی بماند. آنگاه مخلوط حاصله را از صافی بگذرانید و اجازه دهید تا سرد شود. آب گیاه پولکی که به این شکل به دست می آید را بایستی در طول 24 ساعت مصرف کنید. توجه داشته باشید که همه را نبایستی یکجا مصرف کنید بلکه جرعه جرعه و در فواصل زمانی مختلف از آن بخورید به طوری که در طول 24 ساعت تمام شود. شما می توانید مدتی این جوشانده را تهیه نموده و مصرف کنید. خواهید دید که کیست تخمدان شما (در صورتی که از عفونت باشد) به فضل الهی کم کم از بین می رود.

گرد آوری شده توسط سایت فروشگاهی طب الکویر