صابون سیاه دانه آسپیان نمایش بزرگتر

صابون سیاه دانه آسپیان

محصول جدید

 افزایش استحکام و الاستینه پوست صورت و بدن/رفع انواع جوش رفع آکنه/رفع جوش های سر سیاه/

جوان کننده پوست/

جزییات بیشتر

10 قلم

25,000 تومان بدون مالیات.

اطلاعات بیشتر

صابون سیاهدانه از روغن سیاهدانه تهیه شده است. این روغن از اجزای تشکیل دهنده اسانس سیاهدانه به ویژه تیموکینون دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است که این مکانیسم از طریق سرکوب واسطه های التهابی اعمال می شود. این روغن بعلت دارا بودن ویتامین E بشدت برای از بین بردن چروک موثر بوده همچنین به علت دارا بودن عوامل آنتی اکسیدانی باعث محافظت پوست در برابر رادیکال های آزاد شده و در کاهش چین و چروک پوست موثر می باشد.  

 تقویت و افزایش رشد مو

مقادیر بالای تیموکینون موجود در روغن سیاه دانه به دلیل خواص آنتی اکسیدانی که دارد باعث تقویت فولیکول ها و افزایش رشد موی سر می شود.

روغن سیاه دانه یکی از بهترین روش های طبیعی برای درمان آلوپسی آندروژنیک و آلوپسی آره اتا است.

حفظ سلامت پوست سر:

روغن سیاه دانه دارای خواص ضد التهابی، ضد قارچی، ضد باکتری، ضد ویروسی و ضد درد است که به حفظ سلامتی پوست سر کمک می کند، با شوره سر، اگزما و پسوریازیس نیز مبارزه می کند و علاوه بر این به مرطوب نگه داشتن پوست سر کمک کرده و چربی سر را متعادل می سازد. 

یکی دیگر از خواص استثنایی روغن سیاهدانه کاهش چین و چروک هایی است که به سبب پیری بر روی پوست پدیدار شده اند. به همین سبب به صابون سیاهدانه جوان کننده پوست نیز می گویند. همان گونه که ابن سینا در مقاله برگ اطبا به خاصیت آب رسانی سیاه دانه اشاره کرده است می توان از دیگر خواص این صابون آماده سازی بستر پوست برای آب رسانی و تغذیه پوست نام برد.

طبق متون طب سنتی استفاده موضعی از روغن سیاهدانه برای درمان جوش های زیر پوستی بسیار موثر است. همچنین با استفاده از این روغن می توان آکنه و جوش های دوران بلوغ را به مرور خشک و برطرف کرد. این صابون برای پوست های چرب و جوش دار مناسب است.

ترکیبات صابون روغن سیاهدانه آسپیان

✅ روغن تالو

✅ سود کاستیک

✅ اسید چرب نارگیل

✅ روغن سویا

✅ روغن سیاهدانه

✅ اسانس های مجاز آرایشی و بهداشتی

✅ پارافین

✅ تیتان

✅ ادت

✅ بی اچ تی

✅ ورنگ

موارد مصرف صابون سیاهدانه آسپیان دارو

✅ افزایش استحکام و الاستینه پوست صورت و بدن

✅ رفع انواع جوش

✅ رفع آکنه

✅ رفع جوش های سر سیاه

✅ جوان کننده پوست

نحوه مصرف صابون روغن سیاهدانه آسپیان

روزانه بمدت چند دقیقه صورت خود را با صابون سیاهدانه ماساژ داده و سپس بشویید.

گرد آوری شده توسط سابت فروشگاهی طب الکویر