شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی طب الکویر

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی طب الکویر به دقت ملاحظه فرمایید.استفاده از فروشگاه اینترنتی طب الکویر به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی طب الکویر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج و سرویس‏‌های فروشگاه اینترنتی طب الکویر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری
مشتری یا کاربر یا خریدار به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی طب الکویر اقدام نماید.

استفاده از سایت
هنگامی که شما از سرویس‌‏های فروشگاه اینترنتی طب الکویر استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی طب الکویر ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که طب الکویر از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی و مخابراتی به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه، امکان دارد فروشگاه اینترنتی طب الکویر برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه طب الکویر را در پروفایل خود لغو کنند.
خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایل هستید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی tebolkavir@gmil.comدرخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
اطلاعات درج شده در خصوص خواص و مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از منابع معتبر داخلی و خارجی و یا از شرکت های تولید کننده و تامین کننده کالا اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی طب الکویر در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی طب الکویر مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل خود را (مشخصات فردی،نشانی پستی، کد پستی، شماره تماس، ایمیل و ….) در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع ارسال درست و به موقع سفارش خواهد شد و هرگونه خسارت وارده متوجه مشتری می باشد.
فروشگاه اینترنتی طب الکویر گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی طب الکویر با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.
سایر سایتها و لینکهایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به کاربر در فروشگاه لینک شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی طب الکویر مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
ارتباط فروشگاه اینترنتی طب الکویر با کاربران از طریق tebolkavir@gmil.comبر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
فروشگاه اینترنتی طب الکویر به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

با تشکر مدیر سایت